menu Programma

Team

Ontmoet ons team van makers, spelers, muzikanten, kantoormedewerkers, tovenaars en fantasten.

word nu veenfriend
Joeri Vos
Artistiek leider | regisseur | schrijver
Paul Koek
Artistiek leider
Sandra van Boetzelaer
Zakelijk leider
071 3318 054 sandra@veenfabriek.nl
Jacqueline Spaans
Administratie & HR
071 3318 054 info@veenfabriek.nl
Bastiaan Woltjer
Muzikaal leider | componist | muzikant
bastiaan@veenfabriek.nl
John van Oostrum
Muzikaal leider | componist | muzikant
john@veenfabriek.nl
Milena Haverkamp
Actrice | muzikant | verkoop voorstellingen
milena@veenfabriek.nl
Kelly de Haan
Manager marketing & communicatie
kelly@veenfabriek.nl
Judy Lijdsman
PR & redactie
judy@veenfabriek.nl
Phi Nguyen
Acteur | verkoop voorstellingen
Jacobien Elffers
Actrice | zangeres
Niki Verkaar
Ontdekking | actrice
Roland Haufe
Acteur
Ruta van Hoof
Actrice
Simon Boer
Ontdekking | acteur
Gerjan Piksen
Ontdekking | componist | muzikant
Reinier van Harten (REINDIER)
Nieuwe Maker
info@reindier.com
Ton van der Meer
Muzikaal leider | componist | muzikant
tvdm@casema.nl
Teun Smits
Schrijver | acteur
Mats Boswijk
Theatervormgeving | decorbouwer
Maureen de Jong
Kok
Khadija Massaoudi
Theatermaker | zangeres
Reinout Bussemaker
Acteur
Judith Oostrum
Productie (Een vlinder van sneeuw)
Selma Hanzon-Keijzer
Productie (Veenfabriek Zoldersessies)
selmahanzonproducties@gmail.com

Kom je ons team versterken?

Bekijk onze vacatures >