menu Programma

Team

Ontmoet ons team van makers, spelers, muzikanten, koks, kantoormedewerkers, tovenaars en fantasten

word nu veenfriend
Joeri Vos
Artistiek leider | regisseur | schrijver
Paul Koek
Oprichter | componist | regisseur | muzikant
Bastiaan Woltjer
Muzikaal leider | componist | muzikant
bastiaan@veenfabriek.nl bastiaanwoltjer.nl
John van Oostrum
Muzikaal leider | componist | muzikant
john@veenfabriek.nl
Milena Haverkamp
Actrice | muzikant | verkoop voorstellingen
milena@veenfabriek.nl
Phi Nguyen
Acteur | kok
Jacobien Elffers
Actrice | zangeres
Niki Verkaar
Ontdekking | actrice
niki@veenfabriek.nl nikiverkaar.nl
Roland Haufe
Acteur
Ruta van Hoof
Actrice
rutavanhoof.nl
Simon Boer
Ontdekking | acteur
soimon.com
Foto: Wouter Elias le Duc
Raphael Vanoli
gitarist | bassist | componist
raphaelvanoli.tumblr.com
picture by Michel Marang
Enric Monfort
Slagwerker | Componist | Muzikant
enricmonfort.com
Foto: Bram Petraeus
Anass Habib
Zanger
anasshabib.com
Gerjan Piksen
Ontdekking | componist | muzikant
gerjanpiksen.nl
Reinier van Harten (REINDIER)
Popmuzikant | Theatermaker | Nieuwe Maker
info@reindier.com reindier.com
Teun Smits
Schrijver | acteur
Mats Boswijk
Theatervormgeving | decorbouwer
matsman.nl
Maureen de Jong
culinair storyteller | kok
maureen@kleinkookbedrijf.nl kleinkookbedrijf.nl
Khadija Massaoudi
Theatermaker | zangeres
Ton van der Meer
Componist | muzikant
tvdm@casema.nl modvet.nl
Sandra van Boetzelaer
Zakelijk leider
071 3318054 sandra@veenfabriek.nl
Barbara Aniba
Office administrator
071 3318054 info@veenfabriek.nl
Kelly de Haan
Manager marketing & communicatie
kelly@veenfabriek.nl
Judy Lijdsman
PR & redactie
judy@veenfabriek.nl judylijdsman.nl

Kom je ons team versterken?

Bekijk onze vacatures >