menu Programma

Team

Ontmoet ons team van makers, spelers, muzikanten, koks, kantoormedewerkers, tovenaars en fantasten

word nu veenfriend
Joeri Vos
Artistiek leider | regisseur | schrijver
Bastiaan Woltjer
Muzikaal leider | componist | muzikant
bastiaan@veenfabriek.nl bastiaanwoltjer.nl
John van Oostrum
Muzikaal leider | componist | muzikant
john@veenfabriek.nl
Milena Haverkamp
Actrice | muzikant | verkoop voorstellingen
milena@veenfabriek.nl
Phi Nguyen
Acteur | kok
Jacobien Elffers
Actrice | zangeres
Niki Verkaar
Actrice
niki@veenfabriek.nl nikiverkaar.nl
Roland Haufe
Acteur
Ruta van Hoof
Actrice
rutavanhoof.nl
Simon Boer
Acteur
soimon.com
Foto: Wouter Elias le Duc
Raphael Vanoli
gitarist | bassist | componist
raphaelvanoli.tumblr.com
picture by Michel Marang
Enric Monfort
Slagwerker | Componist | Muzikant
enricmonfort.com
Anass Habib
Zanger
anasshabib.com
Ghaeth Almaghoot
klarinetist
ghaethalmaghoot.com
Derron Lurvink
Acteur
Janne Piksen
Componist | muzikant
gerjanpiksen.nl
Reinier van Harten (REINDIER)
Popmuzikant | Theatermaker | Nieuwe Maker
info@reindier.com reindier.com
Teun Smits
Schrijver | acteur
Mats Boswijk
Theatervormgeving | decorbouwer
matsman.nl
Maureen de Jong
culinair storyteller | kok
maureen@kleinkookbedrijf.nl kleinkookbedrijf.nl
Khadija Massaoudi
Theatermaker | zangeres
Paul Koek
Oprichter | componist | regisseur | muzikant
Ton van der Meer
Componist | muzikant
tvdm@casema.nl modvet.nl
Sandra van Boetzelaer
Zakelijk leider
071 3318054 sandra@veenfabriek.nl
Barbara Aniba
Office administrator
071 3318054 info@veenfabriek.nl
Emmalot Morel
Productieleider
emmalot@veenfabriek.nl
Ramses Nieuwenhuizen
(geluids)techniek
info@irams.nl www.irams.nl
Kelly de Haan
Manager marketing & communicatie
kelly@veenfabriek.nl
Judy Lijdsman
PR & redactie
judy@veenfabriek.nl judylijdsman.nl
Vita Coenen
THEATERVORMGEVING | KOSTUUMONTWERPER
vitacoenen.nl
David Fikkert
theatervormgeving | kostuumontwerper
www.davidfikkert.com
Cookies & Privacy

Wij maken gebruik van cookies. Lees meer hierover in onze privacy statement.

Cookies & Privacy

Wij maken gebruik van cookies. Lees meer hierover in onze privacy statement.

  • Bezoekersstatistieken, websitebezoek en gebruik wordt gemeten en gebruikersgegevens worden anoniem verzameld.

  • Gegevens worden gebruikt om een reeks advertentieproducten te leveren van externe adverteerders. Dit maakt delen en liken via social share buttons mogelijk.

  • Bij interactie met advertenties slaat Google gegevens op om conversies en klikgedrag bij te houden.

De instellingen zijn opgeslagen.